Thursday, June 17, 2010

O štai ir aš!

Oho...Sakau: OHO! Negaliu patikėti, kad pagaliau pasiryžau pradėti savąjį blog'ą!! Iš karto sakau, neisivaizduoju kaip man seksis ar kiek dažnai jį atnaujinsiu, bet tikiuosi, kad tai, kas mane domina, pasirodys įdomu ir jums...

KAS AŠ ESU?
Eilinė studentė, kurios galvoje kartais sukrebžda idėjos, o širdelėje slypi noras padėti pasauliui...
Domiuosi visokiomis įdomybėmis susijusiomis su gyvenimu, tikiu, kad kiekvienas žmogus yra gražus, tik, deja, ne kiekvienas moka tą grožį atskleisti...
Esu nuolatinėje paieškoje kaip minimaliomis išlaidomis atrodyti skoningai ir savaip...
Pritariu John'o Fairchild'o žodžiams ,,Style is an expression of individualism mixed with charisma. Fashion is something that comes after style." Būtent todėl ir šiame blog'e didesnį dėmesį skirsiu stiliaus paieškoms.

KODĖL KILO NORAS RAŠYTI ŠĮ BLOGĄ?
Gal todėl, kad pastebėjau, jog Lietuvoje dar nėra tiek daug blog'ų susijusių su stiliaus paieškomis. Galime rasti kelis kalbančius apie madą, bet man nepasisekė rasti tokių, kur būtų dalinami patarimai ką reikėtų vilkėti pagal figūros tipą, o ko ne, kokius drabužius tiesiog būtina turėti savo spintoje, o kokių vertėtų atsikratyti. Kažkaip pasigedau svetainės, kurioje būtų kalbama apie pagrindus. Apie madą kalbama daug, bet jei nėra skonio, nėra stiliaus pajautos, iš mados nieko gražaus nepavyks padaryti. O esu įsitikinusi, kad stiliaus galima išmokti, tiesiog reikia žinoti pagrindus ir tada eksperimentuoti.

KUO AŠ DALINSIUOSI?
Sunku apibrėžti ribas...Bus visko, net tik rūbų, makiažo ar aksesuarų. Vieną dieną galiu kalbėti apie tai, kaip įdomiai užsirišti šaliką, kitą dieną dalintis skanių keksiukų receptu. Kartais galiu imti kalbėti apie įdomius baldus, o kartais tiesiog pradėti pasakoti apie matytą filmą ir kaip ten aktoriai buvo aprengti. Bus ir apžvalgų, bus ir patarimų, bus pastebėjimų ir naujienų. Dalinsiuosi viskuo, kas man atrodys naudinga ir pravartu. Dalinsiuosi tuo, kas manau gali paįvairinti gyvenimą ar jį pagražinti.

AR BUS ĮDOMU?
Spręsti Jums. Kiek žmonių tiek nuomonių, bet stengsiuosi būti nuoširdi ir atvira. Noriu sukurti jaukų internetinį dienoraštį, kuris paskatintų eksperimentuoti, ieškoti ir domėtis. Pažvelgti į savo spintą ir nepanikuoti, kad nėra kuo rengtis, bet jausti džiaugsmą ieškant derinių. Pažvelgti į savo gyvenimą ir pagalvoti apie tai, kaip dar galima jį paįvairinti.

0 comments: