Friday, August 20, 2010

Iš seno į naują

Vis ruošiuosi parašyti taip kaip kam pažadėtąsias ;))~ bendras taisykles dėl rūbų vilkėjimo, bet taip ir neprisiruošiu, nes tam reikia skirti daugiau laiko. Be to, deja vakar, kai norėjau padaryti keletą nuotraukų, buvau didelė Lebeda ir išmetus savo fotoaparatą iš rankų sulaužiau fotoobjektyvą :(((, kas reiškia, kad dabar negalėsiu kurį laiką talpinti savo nuotraukų....ech...būna dienų, kaip tyčia...

Bet nieko, gyvenimas toliau smagiai lekia ir nors orelis mūsų nevilioja kišti nosies laukan, šiandien yra puiki proga pagalvoti, ką mes galime nuveikti namie. Ir jei tik pas jus namie nestinga senų rūbelių, kurie atrodo seniai out of fashion, bei galite rasti nemažai adatų ir įvairiausių siūlų, staigiai griebkit viską į rankas ir prisiminkite darbščiųjų rankų pamokas!! Ką aš turiu omenyje? Ogi, bet kokį seną daiktą labai sėkmingai galima paversti nauju...Tereikia kai ką išardyti, kai ką susiaurinti ar persiūti, ir naujas drabužis  jūsų rankose! Ir didžiausias pliusas tas, kad piniginės ši veikla absoliučiai nesuplonins, nebent laiko šiek tiek užims...

Jei stinga idėjų, radau puikų blogą: http://newdressaday.wordpress.com/

Už šio blogo slepiasi šauni moteriškaitė vardu Marisa, kuri praeitais metais sugalvojo iškelti sau iššūkį, kuris daug kam galėtų pasirodyti kaip smagus juokelis. Drąsuolė nusprendė visus metus, 365 dienas, kasdien įsigyti po 1 suknelę, ne brangesnę nei 1 doleris ir ją perdaryti. Dažniausiai Marisa įsigyja iš pažiūros nebent karnavalui tinkantį drabužį, bet su šiek tiek kūrybinio polėkio ir siuvimo įgūdžiais ji paverčia nedėvimą dėvimu.

Štai pasižiūrėkite:

                                 PRIEŠ                                                              PO

Day 262 - BeforeDay 262 - After
Day 256 - BeforeDay 256 - After
Day 248 - BeforeDay 248 - After
Day 253 - BeforeDay 253 - After
Day 251 - Before!Day 251 - After
Day 249 - BeforeDay 249 - After
Pictures taken from http://newdressaday.wordpress.com

Smagiausia yra tai, kad ji parodo visą kūrybos procesą, kaip ką siuvo ir iš kur semiasi idėjų.

Manote, neturite tiek kūrybiškumo?? Tik nereikia!! Paieškokite idėjų žurnaluose, internete ar žiūrimuose serialuose. Taigi, visuomet atkreipiate dėmesį į patinkančią suknelę, batus, palaidinę ir pan. Kai tik atkreipiate dėmesį, nepalikite to tik galvoje, nes pamiršite. Iš karto užsirašykite tą idėją, išsaugokite paveiksliuką kur nors kompiuteryje ir pan. Turėkite savąjį idėjų banką, į kurį nuolatos galėtumėte pažiūrėti. Be to, kitą kartą nuėję į kokią į Second Hand shop visuomet rasite tinkamą perdirbimui rūbą.

Kalbu iš patirties ;)) Nesigėdydama galiu pasakyti, kad yra namie drabužių, kurie yra perdirbti. Gaila, nebeturiu fotoaparato, parodyčiau. Aš dažniausiai pasiimu kokį mamos seną drabužėlį ir paverčiu jį tinkamu sau. Taip, tai atima laiko, bet siūlau patirti tą pasididžiavimo džiaugsmą, kai jau turi naują rūbą, už kurį tau nereikėjo mokėti nė cento!!!

Taigi, sėkmės ieškant idėjų!! Niekada nebijokite eksperimentuoti!! Jei ir sugadinsite drabužį, gi nieko baisaus - tai nėra brangu!


P.S. Jei jausitės labai beviltiškai ir stigs kūrybinio polėkio, visuomet galite pakalbėti su manimi asmeniškai, gal galėsiu pagelbėti. Tiesiog rašykite ekazbar07@students.lcc.lt

4 comments:

Anonymous said...

Eglute, koks mielas note'as:) ir koks nepaprastai geras blogas!!!ačiū tau labai labai:) Kiek daug kūrybos čia yra sutalpinta, net neįtikėtina, kiek žmonės daro, o ypač ta mergina!!! geras, aš buvau labai apstulbinta:) AWESOME!!!!

Eglė said...

ŽINAU!!! Ta mergina labai išradinga - man irgi patiko, tai galvoju reikia pasidalinti...Tuo labiau pasijutau ne viena esanti tokia keistuolė, kuri senus rūbus ne išmeta, o atnaujina....ačiū, kad paskaitei ir pakomentavai!! man tai svarbu! ;)))

edk.dolce said...

Hey doll!! I developed the idea for "Featured Followers by Elle© " This is how I promote all my followers, and help them increase traffic to their blog & allow my followers to learn more about the blogs that I feature. There are 5 different programs. Check out my blog at www.edkdolce.blogspot.com to find out more!
♥ Elle

aurelija said...

oo..Pagaliau ir sulaukėm. Super Egle! nebloga idėja persiūt netinkamus rūbus ir paverst juos tinkamais. Šaunuolė ta panelė. Tik neįsivaizduoju, kiek laiko užima visa tai.. Dėkui!